Pomagam
i wspieram

Jestem psychoterapeutką w szkoleniu jungowskim, psycholożką oraz członkinią Polskiego Towarzystwa Psychologii Analitycznej.

Pracuję pod regularną superwizją u certyfikowanego superwizora psychoanalitycznego (IAAP), moja praca opiera się na kodeksie etycznym Polskiego Towarzystwa Psychologii Analitycznej.

Program zaawansowanego kursu, w którym uczestniczę podlega akredytacji Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologii Klinicznej, zgodnej z wymogami NFZ. Program spełnia również wymogi Polskiej Rady Psychoterapii i Polskiej Federacji Psychoterapii.

Doświadczenie

Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w pracy z ludźmi, wspomagając ich w odbudowie relacji z ciałem poprzez zajęcia relaksacyjne, oddechowe oraz jogę.

Wykształcenie i rozwój

 • 2023-… szkolenie indywidualne na ścieżce routerskiej w IAAP na analityczkę jungowską (International Association of Analytical Psychology)

 • 2017-2021 całościowe 4-letnie szkolenie psychoterapeutyczne psychologii jungowskiej w Polskim Towarzystwie Psychologii Analitycznej w Warszawie,
 • 2018-2022 psychologia na Uniwersytecie SWPS w Warszawie
 • 2009-2015 Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku

Od 2010 roku brałam udział w dziesiątkach warsztatów rozwijających relację z ciałem, pogłębiających kontakt z samą sobą poprzez oddech, samoobserwację i uważność.

Przeszłam dwa 10-dniowe odosobnienia medytacyjne w całkowitej ciszy (Vipassana), a także prowadzę obserwację własnych snów od 2014 roku.

Obecnie niezmiennie jestem w procesie własnej analizy, aby odkrywać kolejne zanurzone w nieświadomości obszary mojej psychiki. Własna analiza pomaga (i jest niezbędna w zawodzie psychoterapeuty) w odróżnianiu tego, co jest moim doświadczeniem, a co osoby, która przychodzi do mnie na psychoterapię.

 

 

Doświadczenie i praca

Doświadczenie kliniczne zdobywałam na stażach w Oddziale Psychiatrycznym Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie, w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia w Zespole Leczenia Środowiskowego w Pruszkowie/Tworki, a także podczas wolontariatu w Klubie Integracyjnym „Pod Kolumnami” Warszawskim Towarzystwie Pomocy Lekarskiej i Opieki nad Nerwowo Chorymi. W okresie 2020-2021 pracowałam w Poradni Psychologicznej Online.

Od 2019 roku pracuję w międzynarodowym Programie Wsparcia Pracowników (EAP), gdzie świadczę pomoc psychologiczną pracownikom różnych korporacji (m.in. Google, Citibank, Dentons Europe, Oracle), którzy zmagają się z wyzwaniami w środowisku pracy i życiu osobistym.

Stacjonarnie przyjmuję w prywatnym gabinecie w Sulejówku.

 

 

 

 

 

Wybrane konferencje/szkolenia, w których brałam udział:

 • 10.2023 II Konferencja Analizy Prenatalnej

 • 09.2023 – teraz –  szkolenie indywidualne na ścieżce routerskiej na analityczkę jungowską w IAAP (International Association of Analytical Psychology)  

 • 09.2022 – 09.2023 – roczne spotkania seminaryjno-superwizyjne w nurcie psychoanalitycznym z superwizorką PTP (Polskiego Towarzystwa Psychologicznego) oraz PTPP (Polskiego Towarzystwa Psychologii Psychodynamicznej)

 • 03.2023 Gdańska Konferencja „Dziecko doświadczające traumy”

 • 02.2023 – 04.2023 – 3 miesięczne seminarium „Podstawowe pojęcia psychoterapii psychoanalitycznej”

 • 03.2021 I Konferencja Więzi Prenatalnej

 • 03.2021 Konferencja Polskiego Towarzystwa Psychologii Analitycznej „Widzieć w ciemności. Poruszanie się po terytorium zmian.

 • 02.2021 II Konferencja Naukowa „Wykorzystanie seksualne dziecka: sygnały ostrzegawcze i interwencja”

 • 02.2021″Jak pracować z osobami po poronieniu i okołoporodowej stracie dziecka” szkolenie

 • 12.2020 „Ciało jako przestrzeń nietykalności. O traumatyzacji, przymusie i konsekwencjach traumy. Terapia ACT.”

 • 06.2020 „Praca z młodzieżą zagrożoną samobójstwem i po próbach samobójczych” szkolenie

Specjalizacje

Skontaktuj się ze mną

Umów się na wizytę

Sandra Zabiełło - ZnanyLekarz.pl

W celu umówienia się na psychoterapię proszę dzwonić