Pomagam
i wspieram

Jestem psychoterapeutką w szkoleniu jungowskim oraz członkinią Polskiego Towarzystwa Psychologii Analitycznej.

Pracuję pod regularną superwizją u certyfikowanego superwizora psychoanalitycznego (IAAP), moja praca opiera się na kodeksie etycznym Polskiego Towarzystwa Psychologii Analitycznej.

Program zaawansowanego kursu, w którym uczestniczę podlega akredytacji Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologii Klinicznej, zgodnej z wymogami NFZ. Program spełnia również wymogi Polskiej Rady Psychoterapii i Polskiej Federacji Psychoterapii.

Doświadczenie

Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w pracy z ludźmi, wspomagając ich w odbudowie relacji z ciałem poprzez zajęcia relaksacyjne, oddechowe oraz jogę.

Wykształcenie i rozwój

  • 2017-2021 całościowe 4-letnie szkolenie psychoterapeutyczne psychologii jungowskiej w Polskim Towarzystwie Psychologii Analitycznej w Warszawie,

  • 2018-2022 psychologia na Uniwersytecie SWPS w Warszawie
  • 2009-2015 Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku

Od 2010 roku brałam udział w dziesiątkach warsztatów rozwijających relację z ciałem, pogłębiających kontakt z samą sobą poprzez oddech, samoobserwację i uważność.

Przeszłam dwa 10-dniowe odosobnienia medytacyjne w całkowitej ciszy (Vipassana), a także prowadzę obserwację własnych snów od 2014 roku.

Obecnie niezmiennie jestem w procesie własnej analizy, aby odkrywać kolejne zanurzone w nieświadomości obszary mojej psychiki. Własna analiza pomaga (i jest niezbędna w zawodzie psychoterapeuty) w odróżnianiu tego, co jest moim doświadczeniem, a co osoby, która przychodzi do mnie na psychoterapię.

 

 

Doświadczenie i praca

Doświadczenie kliniczne zdobywałam na stażach w Oddziale Psychiatrycznym Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie, w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia w Zespole Leczenia Środowiskowego w Pruszkowie/Tworki, a także podczas wolontariatu w Klubie Integracyjnym „Pod Kolumnami” Warszawskim Towarzystwie Pomocy Lekarskiej i Opieki nad Nerwowo Chorymi. W okresie 2020-2021 pracowałam w Poradni Psychologicznej Online.

Od 2019 roku pracuję w międzynarodowym Programie Wsparcia Pracowników (EAP), gdzie świadczę pomoc psychologiczną pracownikom różnych korporacji (m.in. Google, Citibank, Dentons Europe, Oracle), którzy zmagają się z wyzwaniami w środowisku pracy i życiu osobistym.

Stacjonarnie przyjmuję w prywatnym gabinecie w Sulejówku.

 

 

 

 

 

Wybrane konferencje/szkolenia, w których brałam udział:

  • 06.2020 „Praca z młodzieżą zagrożoną samobójstwem i po próbach samobójczych” szkolenie
  • 12.2020 „Ciało jako przestrzeń nietykalności. O traumatyzacji, przymusie i konsekwencjach traumy. Terapia ACT.”
  • 02.2021 II Konferencja Naukowa „Wykorzystanie seksualne dziecka: sygnały ostrzegawcze i interwencja”
  • 02.2021″Jak pracować z osobami po poronieniu i okołoporodowej stracie dziecka” szkolenie
  • 03.2021 Konferencja Więzi Prenatalnej
  • 03.2021 Konferencja Polskiego Towarzystwa Psychologii Analitycznej „Widzieć w ciemności. Poruszanie się po terytorium zmian.”

 

Specjalizacje

Skontaktuj się ze mną

Umów się na wizytę

Sandra Zabiełło - ZnanyLekarz.pl

Stacjonarnie przyjmuję w prywatnym gabinecie w Sulejówku w ciepłej, nieoceniającej i komfortowej atmosferze wspieram i towarzyszę w przechodzeniu przez życiowe trudności, rozwijaniu kontaktu z samym sobą, odnajdywaniu poczucia sensu oraz poszerzaniu rozumienia siebie jak i własnych nieświadomych zachowań.

13 + 14 =